Kim jesteśmy ?

Siedlisko Szczęścia powstało w wyniku lat poszukiwań recepty na osiągnięcie harmonii ciała i ducha. Radości i spokoju, aktywności i relaksu

Karolina

Karolina

instruktor

Karolina instruktor różnych form rekreacji ruchowej głównie form tanecznych. Tancerka i instruktor tańca towarzyskiego z wieloletnim stażem. Instruktor różnych form gimnastycznych (gimnastyka przeciwbólowa, joga), aerobik, pilates, fitness dance. Pedagog, terapeutka z zakresu terapii psychologiczno-pedagogicznej z wieloletnim stażem pracy z młodzieżą oraz tzw. trudną młodzieżą. Kilkuletnia praca w zakresie psychologii pozytywnej, praca w zakresie różnych form samorozwoju. Wieloletnia praca z różnymi grupami i osobami indywidualnymi w zakresie terapii ruchem (kinezyterapii), terapii tańcem (choreoterapii). Z zamiłowania wieloletnia praktyka jogi oraz medytacji.

Absolwentka SWPS w Sopocie oraz UWM w Olsztynie a także absolwentka 3 letniego studium instruktorskiego w zakresie tańca towarzyskiego w Warszawie prowadzonym przez Ministerstwo Kultury i Sztuki.

Juliusz

Juliusz

instruktor

Juliusz instruktor rekreacji ruchowej. Wieloletnie doświadczenie w pracy z zakresu gier zespołowych: piłka siatkowa, piłka koszykowa, piłka ręczna, piłka nożna. Instruktor gimnastyki sportowej – trener osobisty. Instruktor sportów wodnych: windsurfing, kajakarstwo oraz zimowych: łyżwiarstwo, jazda na nartach.

Wieloletnie doświadczenie w pracy pedagogicznej, również w pracy z trudną młodzieżą. Z zamiłowania wieloletnia praktyka jogi oraz różnych form gimnastycznych.

Instruktor gimnastyki korekcyjnej oraz fizjoterapii.

Absolwent AWFiS w Gdańsku.

Czym się zajmujemy

Za osobisty cel stawiamy sobie nie tylko zadbanie o kondycję psycho-fizyczną naszych gości, ale również wskazanie im drogi ku lepszemu samopoczuciu, satysfajcji z życia i przeżywania go w zdrowiu i radości.

Dlaczego warto do nas przyjechać

Siedlisko Szczęścia to miejsce, w którym każdy znajdzie miejsce dla siebie i będzie chciał do niego wracać.

Nasze warsztaty i obozy dla dorosłych osób nastawione są na przyjemną pracę poprzez systematyczne ćwiczenia i zajęcia z rekreacji ruchowej. Poprzez taniec, relaksacyjne ćwiczenia aerobowe, jogę i medytację, w bardzo miłej i wesołej atmosferze, zrzucamy wagę oraz
spędzamy miło czas. Nie jesteśmy obozem kondycyjnym, nie nastawiamy się na ciężki, trudny do zniesienia wysiłek fizyczny i ćwiczenia ponad możliwości swojego organizmu.

Zapraszamy także osoby początkujące, które wcześniej nie ćwiczyły tańca, jogi medytacji czy gimnastyki. Ćwiczenia dostosowujemy do poziomu uczestników.

Indywidualnie dobrane ćwiczenia

Dieta oparta na produktach BIO

Wyjątkowa lokalizacja w bliskości z  naturą

Czas dla Ciebie i Twoich bliskich

Napisz do nas

Adres

Siedlisko Szczęścia
Mikołajki 92
13-306 Kurzętnik

Godziny Otwarcia Biura

Pn - Pt: 8:00–17:00

Sb: 11:00–18:00

Nd: 11:00–18:00